Blog > Komentarze do wpisu

171. Wow.

Ależ wczoraj był przygodowy dzień!

Najpierw kolokwium napisane na 97,5% (a tak się bałam), a później kompletnie spontaniczna akcja, czyli podróż na Żabiankę (do Szczura), by przy piwie grać w Bang!. Wraz z Karcią, bo sama bym w życiu nie pojechała.
Plan był taki, by do północy wrócić do domów. Chyba trochę nie wyszło, bo Karcia dotarła o 3:30, a ja następnego dnia o 10. Chociaż taki plus, że zostałam odwieziona superhiperwchujwyjebaną limuzyną służbową VW Lupo aka Lupster (w którym nie było chyba ani jednej w pełni sprawnej rzeczy) pod samiutką klatkę :D

A wracając do samej posiadówki to było bardzo miło. Piwo i Bang (wszyscy strzelamy w Zdunka!) zawsze na plus. Ale w pokoju było tak nadymione od papierosów, że nic nie było widać. Wszystko mi śmierdziało fajami. Nawet stanik... (Wcale sama nie wypaliłam 5 papierosów, wcaaale.)
Jak już odprowadziliśmy Karcie i Zdunka, to w ogóle zaczęło nam odwalać z Krzysiem. Nie dość, że do 3 oglądaliśmy "Żubry online", to gadaliśmy o Potworze z puszczy (który powinien wyskoczyć z tego lasu i pożreć żubry, dziki i sarny, a który mi się skojarzył z kolegą - Mytychem), eksmisji z Marsa oraz podróżach do przyszłości na tafli lodu (nie pytajcie).
W sumie to biorąc pod uwagę ilość wypitego alkoholu, wypalonych fajek i godzinę, można było przewidzieć, że w pewnej chwili znowu zaczniemy się całować. Tylko całować. Nic więcej. Później jakiś czas siedzieliśmy przytuleni, aż w końcu stwierdziliśmy, że czas spać i Szczuru mnie odprowadził do pokoju, w którym nocowałam (Sama!).
Może to głupie, ale zaimponował mi fakt, że się do mnie nie dobierał, nie naciskał, ni nic. Wszystko tak, jak powinno być.

No i może na tym skończę tą bezsensowną pisaninę, bo jeszcze dojdę do jakiś głupich wniosków...

"I curse the day my dream became my descent!"

sobota, 18 stycznia 2014, shadowhunterka

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/01/24 14:17:46
Dzien dobry:):)

Miłego dnia:)
-
shadowhunterka
2014/01/25 15:12:28
Dziękuję i wzajemnie! :*